Zanim do nas napiszesz - proszę przeczytaj! Może sprawa o którą chcesz zapytać jest na liście:

  1. "...Czy otrzymywanie wiadomości z listy e-mailowej jest płatne?" - otrzymywanie powiadomień o nowościach na stronie jest całkowicie bezpłatne i nawet przez moment nie wpadło nam do głowy (i nie wpadnie) aby to zmieniać. Pamiętajcie! W otrzymanym przez Was e-mailu zwrotnym jest link na który trzeba kliknąć. Jeśli to zrobicie potwierdzicie subskrypcję - nie ma konieczności wysyłać do nas innego e-maila. Zgodnie z ustawą nie mamy też możliwości zrobienia tego za Was.
  2. "...Chcę skorzystać z materiałów na stronie..." - aby móc skorzystać z materiałów ze strony należy napisać do nas e-maila. Przysyłamy wówczas materiały (przeważnie w wersji plików worda). Absolutnym i niezmiennym warunkiem publikacji takich materiałów jest podanie ŹRÓDŁA ich pochodzenia.
  3. "...Właśnie zdaję maturę i chce studiować.... nie wiem gdzie, podajcie namiary uczelni..." Wszystko co wiemy o uczeniu napisaliśmy tutaj. Naprawdę nie kryjemy dla siebie żadnej wiedzy tajemnej ;-).
  4. Zanim napiszesz prośbę o informacje w e-mailu lub na forum - sprawdź czy o tym nie piszemy lub nie było takiego pytania na forum! Często odpowiedź jest na stronie, a post wywoła tylko niepotrzebną irytację forumowiczów lub odpowiedź - proszę dokładnie przeczytać materiały zamieszczone na stronie.
  5. Księga gości to księga gości - rzadko kto odpowiada tam na pytania - szybciej uzyskasz odpowiedź zamieszczając pytanie na forum.
  6. Aby móc wysyłac posty na forum musisz mieć założone konto.
  7. E-maile w stylu: "...napisałem (tu tekst tego co delikwent napisał) - możecie coś dopowiedzieć, lub co o tym myślicie, ew. skorzystałem z takiej i takiej literatury, gdzie jeszcze szukać..." traktujemy z cała powagą i na nie odpowiadamy najszybciej jak się da. E-maile w stylu (cytat autentyczny) - "...Piszę pracę o (...) napiszcie mi na jutro 4 strony (max. x słów) A4 na temat (...) i przyślijcie na e-mail tylko przed 13.00... " traktujemy jako próbę "szukania frajera" i kasujemy natychmiast (bez odpowiedzi). Chętnie pomagamy wpisaniu prac ale nie piszemy ich ZA nikogo. Trochę przyzwoitości i własnej inicjatywy ludzie!
  8. Książki prezentowane w dziale "Literatura" są własnością prywatną - nie mamy księgarni i nie prowadzimy sprzedaży publikacji.

Jeśli Twoje pytanie jest z "zupełnie innej beczki" napisz do nas:

Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości:

:: Jak odczytać fałszywe dokumenty i numery VIN
:: DISCOVERY - Zbrodnie, które wstrząsnęły światem
:: Człowiek z Maree
:: Tajemnica Gatton
:: Tutoriale kryminalistyczne

:: NOWE! Puzzle

:: Przygody detektywa Maxa

:: Quiz
:: VIII Edycja Konkursu Wiedzy Kryminalistycznej im. prof. Brunona Hołysta
:: Test wiedzy o historii medycyny
:: Test wiedzy o kryminalistyce i medycynie sądowej
:: Układanka
:: Zagadki kryminalne

"Stare chińskie przysłowie mówi: jeżeli nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie. — Terry Pratchett"


GALIEL@WEBGROUP 2005